bateria natryskowa retro

Bateria natryskowa do łazienki w stylu retro

Jedną z decyzji, jakie trzeba podjąć podczas urządzania łazienki, jest wybór baterii prysznicowej. Aktualnie na rynku jest wiele rodzajów baterii prysznicowych, spośród których można wybrać jedną, spełniającą wszystkie oczekiwania oraz możliwości. Styl, kolor, a także faktura i materiał, z jakiego została wykonana bateria natryskowa do bardzo ważne kwestie, jednak należy również zwrócić uwagę na funkcjonalność oraz sposób montażu.

Klasyczna bateria natryskowa

bateria natryskowa retro Retro bateria natryskowa Styl retro jest inspirującym i zarazem tajemniczym kierunkiem urządzania wnętrz, który cechuje się bogactwem kształtów oraz wyrafinowanym designem. Piękne i eleganckie łazienki w stylu retro są marzeniem wielu osób, które cenią sobie wyjątkowość oraz bardzo wysoki standard wykończenia pomieszczeń. W takim wnętrzu ważne są wszystkie detale, w szczególności te, bez których łazienka nie byłaby kompletna. Takim elementem jest bateria natryskowa retro do łazienki. Klasyczny wygląd baterii natryskowych w stylu retro został wzbogacony o adekwatne dodatki, sprawiając, że są to produkty wyjątkowej klasy. Charakterystycznym elementem dla baterii natryskowych w stylu retro jest słuchawka w kształcie telefonu z porcelanowymi lub ceramicznymi wstawkami, a także imponujące uchwyty krzyżowe z oznaczeniami ciepłej oraz zimnej wody.

bateria natryskowa retro Armatura w stylu retro wykonywana jest w mosiądzu zgodnie z najwyższymi normami jakości producentów to również duża cecha tych produktów. Należy pamiętać, że bateria prysznicowa ma przede wszystkim pełnić funkcję użytkową, a więc ma być funkcjonalna. Wśród wielu modeli baterii natryskowych można wyróżnić wersję natynkową oraz podtynkową. Baterie natynkowe montuje się bezpośrednio do ujęć wodnych na glazurze lub innej okładzinie ściennej. Baterie podtynkowe nie muszą być montowane na instalacji wodnej, jednak trzeba na nie wykuć miejsce w ścianie przed wykończeniem ściany prysznicowej. Mechanizm baterii podtynkowej jest ukryty, a na widoku pozostaje wyłącznie piękna dźwignia, wylewka oraz maskownica w stylu retro. W zależności od potrzeb oraz oczekiwań można zdecydować się na zestawy armatury wyłącznie ze słuchawką lub z dodatkową deszczownicą. To znacznie poprawi komfort kąpieli. Mosiężna armatura z pewnością będzie grała pierwsze skrzypce nie tylko w łazienkach w stylu retro.

Wyjątkowa i ponadczasowa bateria retro sprawdzi się także we wnętrzach artystycznych oraz eklektycznych, gdzie z gustem łączone są style z różnych epok. Łącząc style należny pamiętać o harmonii, aby aranżacja nie przytłoczyła pomieszczeń.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *